
Collection: 12 Months+ Baby Food & Finger Foods for 1 Year Olds
Discover scrummy organic snacks and baby food for 1 year olds. From juicy raisins and chunky fruit bars to flapjack bites and soft oaty bars. We have lot's of exciting shapes and textures for tots to explore..
-
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £1.15
- Sale price
- £1.15
- Regular price
-
£2.30 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £3.00
- Sale price
- £3.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in sharing bag
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in 5 pack
- Regular price
- £1.25
- Sale price
- £1.25
- Regular price
-
£2.50 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.70
- Sale price
- £0.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 5 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in sharing pack
- Regular price
- £2.00
- Sale price
- £2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 5 pack
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
15 biscuits per pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in singles
- Regular price
- £0.35
- Sale price
- £0.35
- Regular price
-
£0.70 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.75
- Sale price
- £0.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in singles
- Regular price
- £0.38
- Sale price
- £0.38
- Regular price
-
£0.75 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in sharing bag
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £1.75
- Sale price
- £1.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out

No Junk & that’s a promise
At the heart of our mission is our ‘No Junk Promise’. A pledge to you, letting you know precisely what is and isn’t in our food. We promise to be always organic – no added salt – no artificial colours or flavours – that’s our promise!
