
Collection: Gluten Free
-
Approx 10 portions per pack
- Regular price
- £2.65
- Sale price
- £2.65
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Approx 16 portions per pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
£1.99 - Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Approx 10 portions per pack
- Regular price
- £1.33
- Sale price
- £1.33
- Regular price
-
£2.65 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.00
- Sale price
- £2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.70
- Sale price
- £0.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.00
- Sale price
- £2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.80
- Sale price
- £0.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.80
- Sale price
- £0.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.70
- Sale price
- £0.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.00
- Sale price
- £2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.80
- Sale price
- £0.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.80
- Sale price
- £0.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- from £0.85
- Sale price
- from £0.85
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £1.15
- Sale price
- £1.15
- Regular price
-
£2.30 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!Available in singles
- Regular price
- £0.38
- Sale price
- £0.38
- Regular price
-
£0.75 - Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £1.75
- Sale price
- £1.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in sharing bag
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 6 pack
- Regular price
- £2.50
- Sale price
- £2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £0.75
- Sale price
- £0.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in 4 pack
- Regular price
- £2.30
- Sale price
- £2.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Available in singles
- Regular price
- £5.76
- Sale price
- £5.76
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
Approx 10 portions per pack
- Regular price
- £9.86
- Sale price
- £9.86
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £6.38
- Sale price
- £6.38
- Regular price
-
£7.50 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £5.87
- Sale price
- £5.87
- Regular price
-
£6.90 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £5.87
- Sale price
- £5.87
- Regular price
-
£6.90 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £5.87
- Sale price
- £5.87
- Regular price
-
£6.90 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £8.50
- Sale price
- £8.50
- Regular price
-
£10.00 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in singles
- Regular price
- £5.44
- Sale price
- £5.44
- Regular price
-
£6.40 - Unit price
- per
Sold Out -
15% Off!Available in 4 pack
- Regular price
- £5.10
- Sale price
- £5.10
- Regular price
-
£6.00 - Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!
- Regular price
- £1.26
- Sale price
- £1.26
- Regular price
-
£2.25 - Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!
- Regular price
- £1.26
- Sale price
- £1.26
- Regular price
-
£2.25 - Unit price
- per
Sold Out -
50% Off!
- Regular price
- £1.26
- Sale price
- £1.26
- Regular price
-
£2.25 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.60
- Sale price
- £1.60
- Regular price
-
£1.60 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.60
- Sale price
- £1.60
- Regular price
-
£1.60 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.60
- Sale price
- £1.60
- Regular price
-
£1.60 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £2.20
- Sale price
- £2.20
- Regular price
-
£2.20 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £2.20
- Sale price
- £2.20
- Regular price
-
£2.20 - Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.40
- Sale price
- £1.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.40
- Sale price
- £1.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.40
- Sale price
- £1.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.40
- Sale price
- £1.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £1.40
- Sale price
- £1.40
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out -
- Regular price
- £2.80
- Sale price
- £2.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold Out

No Junk & that’s a promise
At the heart of our mission is our ‘No Junk Promise’. A pledge to you, letting you know precisely what is and isn’t in our food. We promise to be always organic – no added salt – no artificial colours or flavours – that’s our promise!
